INTRĂ ÎN ECHIPA PLANTEXTRAKT

Momentan nu sunt posturi disponibile

1. Denumirea postului: Ambalator manual

2. Departamentul: Productie
2.1. Secţia: Ambalare Suplimente Alimentare – Sector Ambalare
2.2. Rolul postului: Ambaleaza suplimente alimentare

3. Cerinţele postului:
3.1. Studii necesare: Studii medii sau gimnaziale / muncitor necalificat
3.2. Atribuţii/responsabilităţi:

1. Realizează toate operaţiile de ambalare cuprinse în procesul tehnologic.
2. Realizează curăţarea echipamentelor tehnologice.
3. Completează în timp real înregistrările din procesul de ambalare.
4. Igienizarea locului de muncă şi a echipamentelor necesare între prelucrarea a două serii succesive de produs.
5. Ataşarea la loc vizibil a etichetelor de produs vrac, înaintea începerii unui nou produs.
6. Are responsabilitatea de a anunţa şeful ierarhic de toate problemele apărute în cursul procesului de muncă.
7. Realizează norma zilnică de ambalare; raspunde de calitatea muncii prestate.
8. Răspunde de igiena locului de muncă precum si de igiena personala
9. Îndeplineşte orice sarcină trasată de şeful ierarhic, cu respectarea legislaţiei în vigoare
10. Respecta purtarea echipamentului individual de munca
11. Este persoana de incredere cu bune abilitati de comunicare.

Persoanele care sunt interesate de acest post vacant pot sa trimita un CV la Compania PlantExtrakt pe adresa de email:

Compania PlantExtrakt ofera un salariu corespunzator pentru responsabilitatile mentionate si va ofera posibilitatea de a lucra intr-un mediu de munca pozitiv si natural.